پشم سنگ آنامیس |عایق صوتی حرارتی
شرکت پشم سنگ تهران، تولید و خرید و فروش انواع عایق های صوتی و حرارتی پشم سنگ با قیمت مناسب 09106965612

عایق کاری سقف با پشم سنگ

عایق کاری سقف با پشم سنگ : مرکز خرید پشم سنگ آنامیس ، مشاور و راهنمای شما در زمینه انواع محصولات پشم سنگ می باشد.

عایــــــق کاری سقف با پشـــــم سنگ از دو طریق امکان پذیر است که در هر دو مورد پشم سنگ کاربرد اصلی را دارد که در ادامه به توضیحاتی در این باب می پردازیم.

عایق کاری سقف از دو طریق امکان پذیر است:
👈ازداخل ساختمان(لایه میانی سقف)
👈از روی پشت بام

عایق کاری سقف با پشم سنگ تخته ای

عایق کاری سقف با پشم سنگ تخته ای

عایق پشم سنگ تخته ای با دانسیته 80 کیلوگرم بر متر مکعب و ضخامت 50 میلیمتر پرکاربردترین نوع عایق در صنعت ساختمان سازی است که بر ای عایق کاری دیوار ها ، کف ساختمان و سقف استفاده می شود .
عملیات عایق کاری سقف از داخل بوسیله عایق پشم سنگ تخته ای با دانسیته 80 و ضخامت 50 میلیمتر وپوشش سقف کاذب انجام می شود . امازمانی که بخواهیم سقف را از روی پشت بام عایق کنیم توصیه می شود حداقل از عایق تخته ای با دانسیته 120 کیلوگرم بر متر مکعب و ضخامت 50 میلیمتر استفاده شود بدین معنی که می توان از دانسیته و ضخامت بالاتری هم برای این کار استفاده کرد

عایق پشم سنگی مناسب گرما و سرما

. این نوع عایق در اقلیم های بسیار سرد و بسیار گرم برای جلوگیری از اتلاف انرژی و نفوذ گرما و سرمای شدید به داخل ساختمان بسیار مناسب می باشد و در مواردی با روکش فویل آلومینیوم به صورت یک طرف فویل ویا دوطرف فویل برای جلوگیری از نفوذ رطوبت به پشم سنگ به کار می رود.

عایق کاری سقف با پشم سنگ


زمانیکه سیستم سقف به صورت مکانیکی بسته شد هرتخته عایق پشم سنگ 72/0 مترمربع از سقف را پوشش می دهد زیرا هر تخته عایق پشم سنگ تخته ای به طور استاندارد دارای ابعاد 0.6*1.20 متر می باشد.پس از اینکه عایق کاری انجام شد عملیات کف سازی مناسب بوسیله پوکه ( عایق رطوبتی ) و ملات ماسه و سیمان انجام میشود و در نهایت پوشش ایزوگام برروی آن قرار می گیرد .

Share

You may also like...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09106965612