پشم سنگ آنامیس |عایق صوتی حرارتی
شرکت پشم سنگ تهران، تولید و خرید و فروش انواع عایق های صوتی و حرارتی پشم سنگ با قیمت مناسب 09106965612

فواید پشم سنگ

فواید پشم سنگ بیشتر مربوط می شود به عایق بودن آن. عایق معدنی که در بصورت عایقبندی صوتی حرارتی کاربردهای فراوانی دارد.

فواید پشم سنگ پتویی لحافی لوله ای تخته ای و…

فواید پشم سنگ

🔴🔶🔴پشم سنگ ساخته شده از مواد طبیعی، 100% قابل بازیافت و سازگار با محیط زیست.
ماده اوليه اصلي براي توليد اين عايق، سنگ بازالت، از گروه سنگ‌هاي آذرين است كه بازمانده فعاليت‌هاي آتشفشاني است🔴🔶🔴
.

عایق پشم سنگ لحافی بسیار سبک بوده و از تنیده شدن الیاف پشم سنگ به دو صورت زیر تولید می گردد: 🔸با روکش فویل آلمینیوم 🔸با کاغذ کرافت

برای عایق کاری تاسیسات و لوله ها می توان از عایق پشم سنگ لوله ای استفاده کرد زیرا در تمامی سایز های لوله تولید می گردد و با اطلاع از روش نصب پشم سنگ ، آسان نصب می گردد.

عایق حرارتی پشم سنگ

فواید پشم سنگ

عایق حرارتی پشم سنگ تخته ای در برابر صدا و رطوبت نیز می تواند ساختمان یا کارگاه ویا کارخانه شما را عایق بندی نماید و شما با خرید یک عایق هر سه حرارت ، صوت و رطوبت را عایق کاری می نمایید.

هدر رفتن انرژی از سطوح داغ بدون عایق مانند دیگ، بویلر، لوله ها، کلکتورهای آب گرم، مبدل ها، دیگ های آب گرم، منابع ذخیره آب و دیگر تجهیزات گرمایشی زیاد است.
پوشاندن این سطوح در تاسیسات توسط پشم سنگ پتویی یا لوله ای برای جلوگیری از اتلاف حرارت و انرژی عایق کاری حرارتی می باشد.

مهم ترین دلیل استفاده از عایق های معدنی کاهش مصرف انژری و هدر رفتن آن است .امروزه مهم ترین انرژی که توسط انسان ها هدر می رود انرژی گرمایی و صدا است.

ساندویچ پانل پشم سنگ مقاومت بسیار بالایی دارد وضد گلوله بوده در صنایع نظامی و دفاعی کاربرد دارد.

دانسیته و استحکام بالا مهمترین دلیلی است که از پشم سنگ فنوپانل در ساخت و ساز به عنوان عایق حرارتی و صوتی استفاده می شود.

ضریب جذب صوت در عایق پشم سنگ تخته ای در رابطه مستقیم با دانسیته و ضخامت آن بوده و طبق بررسی ها مشخص شده است که درصد جذب صوت آن بالاتر از 80 درصد می باشد.

عایقکاری حرارتی و صوتی دیوار🔥🔊

یک راهکار ساده و البته مهندسی و بی نقص برای عایق کردن دیوارها خصوصا دیوارهای پیرامونی ساختمانها و یا دیوارهای مشترک دو واحد آپارتمانی.استفاده از یک مقطع گالوانیزه بعنوان سازه و بکارگیری بستهای پلاستیکی در آن برای نگهداشتن و فیکس کردن عایق پتویی.عایق حرارتی میتواند هر ماده ای باشد.البته ماده ای که ضریب هدایت حرارتی بالایی داشته باشد بیشتر توصیه میگردد.در این روش بیشتر پشم سنگ رو پیشنهاد میکنیم.هم مشکلات زیست محیطی نداره و هم قابلیت عایق حرارتی و همچنین عایق صوتی رو به بهترین شکل داره.

Share

You may also like...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09106965612