پشم سنگ آنامیس |عایق صوتی حرارتی
شرکت پشم سنگ تهران، تولید و خرید و فروش انواع عایق های صوتی و حرارتی پشم سنگ با قیمت مناسب 09106965612

مرکز فروش پشم سنگ در تهران

مرکز فروش پشم سنگ در تهران : اگر دنبال خرید پشم سنگ با قیمت مناسب هستید با مرکز فروش آنامیس تماس بگیرید. عایق پشم سنگ لحافی بسیار سبک بوده و از تنیده شدن الیاف پشم سنگ به دو صورت زیر تولید می گردد: 🔸با روکش فویل آلمینیوم 🔸با کاغذ کرافت

مرکز فروش پشم سنگ در تهران – آنامیس

مرکز فروش پشم سنگ در تهران

برای عایق کاری تاسیسات و لوله ها می توان از عایق پشم سنگ لوله ای استفاده کرد زیرا در تمامی سایز های لوله تولید می گردد و با اطلاع از روش نصب پشم سنگ ، آسان نصب می گردد.

اجرای دیوار جداکننده(پارتیشن)
بصورت درای وال

فروش پشم سنگ

درای وال یا دیوار خشک اصطلاحیست که به دیوارهای ساخته شده بدون استفاده از ملات اطلاق میشود.این دیوار ترکیبی از یک سازه ی نگهدارنده که غالبا استاد و رانر از جنس گالوانیزه بعلاوه ی یک لایه پوشش در طرفین که آنهم معمولا گچبرگ است میباشد.ابتدا سازه ی دیوار ساخته شده و تاسیسات برقی یا مکانیکی نیز در صورت وجود داخل ضخامت دیوار تعبیه میگردد.عایق حرارتی یا صوتی نیز در صورت نیاز حتما بکارگرفته خواهد شد.گچبرگها در دوطرف بوسیله پیچهای سرمته به سازه پیچ شده و سطح دیوار آماده درزگیری و رنگ آمیزی میباشد.وزن بسیار کم،سرعت اجرای بسیار بالا و دقت در اجرا از موارد اهمیت بکارگیری این نوع دیوارها هستند.
عایق حرارتی پشم سنگ تخته ای در برابر صدا و رطوبت نیز می تواند ساختمان یا کارگاه ویا کارخانه شما را عایق بندی نماید و شما با خرید یک عایق هر سه حرارت ، صوت و رطوبت را عایق کاری می نمایید.
. هدر رفتن انرژی از سطوح داغ بدون عایق مانند دیگ، بویلر، لوله ها، کلکتورهای آب گرم، مبدل ها، دیگ های آب گرم، منابع ذخیره آب و دیگر تجهیزات گرمایشی زیاد است.
پوشاندن این سطوح در تاسیسات توسط پشم سنگ پتویی یا لوله ای برای جلوگیری از اتلاف حرارت و انرژی عایق کاری حرارتی می باشد.

مرکز فروش پشم سنگ در تهران
Share

You may also like...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09106965612