پشم سنگ آنامیس |عایق صوتی حرارتی
شرکت پشم سنگ تهران، تولید و خرید و فروش انواع عایق های صوتی و حرارتی پشم سنگ با قیمت مناسب 09106965612

پشم سنگ در مقابل آتش

پشم سنگ در مقابل آتش بعنوان یک عایق حرارتی با هزینه مناسب در صنعت ساختمان کشور کاربردهای فراوانی دارد. در مرکز فروش پشم سنگ آنامیس ، ارزان و مناسب خرید کنید.

پشم سنگ در مقابل آتش

پشم سنگ در مقابل آتش

پشم_سنگ به عنوان مؤثرترین، پرکاربردترین و مقرون به صرفه‌ترین #عایق_صوتی و #حرارتی در بازار امروز شناخته می‌شود. پشم سنگ با تحمل حرارتی بین منفی سی تا مثبت هفتصد و پنجاه درجه سانتیگراد و جذب صوتی حداقل پنجاه تا دویست و پنجاه دسی بل (بسته به ضخامت و #دانسیته محصول)، بهترین انتخاب چه به عنوان عایق صوتی و چه #عایق_حرارتی است.#عایق پشم سنگ از ذوب سنگ‌های آتش فشانی #بازالت تولید می‌شود و از سال هشتاد مصرف آن در بازار ایران روند رو به رشد شدیدی را به خود دیده است. این عایق در انواع و ضخامت‌ها و دانسیته‌های مختلفی تولید می‌شود.

پشم سنگ در حقیقت یک پوشش و عایق صوتی و حرارتی می باشد که با الیاف معدنی بوده و ماده اولیه تشکیل دهنده پشم سنگ بازالت است که از گروه سنگ های آذرین می باشد و از باز مانده های فعالیت آتشفشان است برای ساختن و تولید پشم سنگ بازالت را در دمای مشخصی از 1500درجه سانتی گراد ذوب میکند با استفاده از روشهای خاص آن را به الیافی بسیار ریز با قطر میکرونی تبدیل می کند.
پشم سنگ تخته ای یکی از پر کاربرد ترین نوع عایق پشم سنگ است و تقریبا در تمام صنایع از آن استفاده می شود از جمله در صنعت ساختمان سازی در عایق کاری صوتی و حرارتی دیوار، کف و سقف کاربرد فراوانی دارد.
پشم سنگ در مقابل آتش بسیار عایق می باشد و همچنین میزان آتش سوزی در ساختمان را کاهش می دهد.عایق های غیرقابل اشتعال مانند الیاف معدنی پشم سنگ تحمل دمای حرارتی بالای 900 درجه سانتیگراد را دارد. مقاومت حرارتی به معنای توانایی عایق در جلوگیری از پخش آتش در یک دوره زمانی می باشد و عکس العمل در مقابل آتش به قابلیت احتراق و پخش دودهای ناشی از آتش سوزی اشاره دارد.

پشم سنگ
پشم سنگ
Share

You may also like...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09106965612