پشم سنگ آنامیس |عایق صوتی حرارتی
شرکت پشم سنگ تهران، تولید و خرید و فروش انواع عایق های صوتی و حرارتی پشم سنگ با قیمت مناسب 09106965612

پشم سنگ رولی با روکش آلومینیوم

پشم سنگ رولی با روکش آلومینیوم بعنوان داشتن برخی ویژگی های خاص بخصوص روکش آلومینیومی یکی از پرکاربردترین و پرفروشترین محصولات فروش پشم سنگ در ایران می باشد.

مزایای ومعایب پشم سنگ رولی با روکش آلومینیوم

پشم سنگ رولی با روکش آلومینیوم

البته این نوع از پشم سنگ رولی دارای معایبی هم هست که استفاده آنرا در برخی فضاها دچار محدودیت کرده است. اینکه چه پشم سنگی مناسب کار شما باشد باید به کارایی و هدف از بکارگیری آن دقت کنید مثلا در دمای بالا استفاده از پشم سنگ لحافی یا پشم سنگ رولی با روکش آلومینیوم هیچ گونه کارایی نخواهد داشت ولی در عوض پشم سنگ توری دار به ویژه پشم سنگ پتوی توری دار به راحتی در دماهای بالای کاربرد دارد .

کارایی های پشم سنگ رولی با روکش آلومینیوم

عایق بودن در برابر حرارت ، مقاومت بالا در برابر تخریب شدن و پوسیدگی ، مقاومت کششی بالا ، انعطاف پذیر از خاصیت ها و ویژگی های عمده همه انواع پشم سنگها هستند اما پشم سنگ رولی با روکش آلومینوم دارای ویژگی های منحصر بفرد دیگری نیز هست که در حالتهای زیر از آنها بیشتر استفاده می شود :

  1.  لوله‌های آب گرم و سرد
  2. کانال‌های تهویه
  3.  برج‌های خنک کننده پتروشیمی‌ها
  4.  کانال‌های گردش هوا
  5.  سطوح زیر شیروانی

رولی بودن این پشم سنگ آنرا برای استفاده در انواع لوله ها آسان کرده است .. این لوله های با این نوع پوشش دارای مقاومت بیشتری خواهند بود که در ساخت و سازهای ساختمان و کارخانه ها از ان استفاده می شود.

اثر روکش الومینیومی

ویژگی منحصر به فرد روکش آلومینیمی به این عایق حرارتی ، خاصیت عایق رطوبتی را نیز می دهد این بدین معنی هست که می شود در هر آب و هوایی کاربرد و کارایی خواهد داشت.

پشم سنگ رولی با روکش آلومینیومی معمولا در چگالی های ۳۰ ، ۴۰ ، ۵۰ تهیه می شود ضخامت این محصول نیز می تواند بر اساس سفارش یاد شده تغییر داده شود.

به طور کلی پشم سنگ رولی با روکش آلومینیومی را در ضخامت ۵ سانتی متر و طول ۵ متر و عرض ۱ متر و ۲۰ سانت به فروش می رسانند .

مقاومت آنها در برابر آتش و رطوبت سبب شده است که از آن ها بدون هیچ گونه نگرانی در محیط های مختلف استفاده شود .

اصلا پشم سنگ رولی با روکش آلومینیومی با اسم تجاری پشم سنگ فنوفلت به فروش می رسد و نسبت به مزایایی که دارد قیمت مناسب تری را به مشتری پیشنهاد می دهد و یکی از بهترین نوع پشم سنگ در دماهای پایین است .

Share

You may also like...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09106965612